DesignBlog
DesignBlog RSS Feed

Electrolux DesignLab 2012 balsošana

1. augusts, 2012. Autors: designBlog

edl logo winner6 475x395 Electrolux DesignLab 2012 balsošana

Līdz 15. augusta plkst. 24:00 ikviens portālā apmeklētājs ir aicināts nobalsot par labāko Latvijas studenta ideju industriālā dizaina konkursā!

No 1. līdz 15. augustam Electrolux Latvia aicina ikvienu portālā DesignBlog.lv iepazīties un nobalsot par kādu no 19 Latvijas industriālā dizaina studentu darbiem pasaules mēroga konkursā Electrolux Design Lab. Latvijas konkursa uzvarētāju noteiks interneta lietotāju balsojums un ekspertu žūrijas vērtējums. Labākās idejas autors iegūs iespēju apmeklēt starptautiska mēroga dizaina izstādi, savukārt viens no balsotājiem balvā saņems Electrolux rokas putekļusūcēju Rapido.

Latvijas jaunie dizaineri starptautiskajā dizaina konkursā Electrolux Design Lab piedalās trešo gadu, savukārt starptautiskajā līmenī tas notiek jau desmito reizi. Katru gadu konkursam tiek izraudzīta speciāla tēma. Tā kā dizains jau sen vairs nav tikai forma, krāsa, materiāls un faktūra, bet daudz kas vairāk, jo cilvēki dizainu pieredz ar visām maņām, kā šī gada tēma tika izraudzīta dizaina pieredzējums. Studentiem bija jārada dizaina koncepcijas, kas, izmantojot esošās tehnoloģijas, lietotājiem piedāvās personalizētus un iedvesmojošus risinājumus.

Sadarbībā ar dizaina un mākslas portālu DesignBlog.lv 1. augustā Electrolux publicēs visus Latvijas dalībnieku darbus – astoņus no Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas un 11 no Latvijas Mākslas akadēmijas. Konkursantu darbus divu nedēļu garumā vērtēs arī ekspertu žūrija – pārstāvji no Electrolux Latvia, Latvijas Dizaineru savienības un portāla DesignBlog.lv, kā arī interjera dizainere Anna Butele. Žūrija darbus vērtēs pēc vairākiem kritērijiem: atbilstība konkursa tēmai un skandināvu dizaina vērtībām (videi draudzīgi, lietošanas ērtums un estētisks izskats), kā arī piedāvātās idejas inovativitāti un vai izgudrojums risinās cilvēku nākotnes vajadzības. Latvijas konkursa rezultāti neietekmēs starptautiskā konkursa rezultātus, kuri būs zināmi septembrī.

Balsošana:

Tagi: , , ,

13 komentāri rakstam “Electrolux DesignLab 2012 balsošana”

 1. Linda saka:

  Viss jau būtu labi, ja aprakstus varētu izlasīt. A nekā. Mazi burtiņi.

 2. Burtiņa saka:

  Piekrītu, neko diemžēll nevar salasīt

 3. designBlog saka:

  Šo problēmu kāreiz arī risinām – pievienosim arī super liela izmēra bildes pie darbiem, lai labi apskatāms katrs sīkums.

 4. Janis saka:

  Patika greensfactory

 5. Anonīms saka:

  Kas tad uzvaréja?

 6. Linda saka:

  kad būs rezultāti?

 7. [...] Electrolux DesignLab 2012 balsošana [...]

 8. Lauris saka:

  Man patika Zumm. Bet kopumā visas idejas interesantas!

 9. Pat nezinu, ko lai saka. Neko nesaprotu un laikam pat nevēlos saprast visas tās sarežģītās lietas. Lai visiem jauks noskaņojums uz ilgiem laikiem. Ar cieņu, Aldons Von Atrais.

 10. Vivus saka:

  Ha, pats tikko jautāju un nedaudz dziļāk paskatoties atradu, ka konkurss turpinājās arī 2012. gadā. Interesanti būtu uzzināt, kas tika piešķirts balvās.
  Būtu interesanti redzēt smaržu kapsulu materializējamies reālā dzīvē.

 11. Jānis saka:

  Notekūdeņu attīrīšana
  http://tiravide.lv/

 12. osacargo saka:

  Tiešam butu labi kadreiz ari uzzinat rezultatus. :)

Atbildēt

You must be logged in to post a comment.

© 2009-2019 designblog.lv / dzinējs: WordPress / hosted on: HIP