DesignBlog
DesignBlog RSS Feed

DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

16. aprīlis, 2012. Autors: designBlog

deko X designblog 475x302 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

Jau devīto gadu žurnāls DEKO (@zurnals_deko) organizē Gada balvu dizainā – par labāko dizainu, kas tapis Latvijā aizvadītajā gadā. Pieteikumus kā allaž varēja iesūtīt divās kategorijās – Rūpnieciskais dizains (jau realizēts projekts) un Dizaina koncepcija (pagaidām vēl ideja). Galvenā balva – ceļazīme uz nākamā gada Milānas mesi. Uzvarētāju noteiks profesionāla žūrija.
Pretendentu aktivitāte šogad izrādījās pēdējiem gadiem neierasti augsta. No gandrīz simts pieteikumiem tika atlasīti 23 finālisti. To izvērtēšanā vārds dots ne tikai profesionālajai žūrijai, bet arī jums. Balsojiet šeit par to, kurš, jūsuprāt, ir labākais! Un argumentējiet savu viedokli komentāros. Trīs pārliecinošāko komentāru autori katrs saņems pa an&angel bļodai no kolekcijas Northern Lights, kas pērn uzvarēja kategorijā Rūpnieciskais dizains.

Tikko saņēmām ziņu no DEKO (15.05.2012 13:25): Un uzvarētājs ir…
Skaidrs – latvietis sapņo par savu māju. Vismaz jūs savā balsojumā par DEKO Gada balva dizainā 2011 finālistiem to pierādījāt, ar ievērojamu pārsvaru savas simpātijas atdodot brīvdienu mājai (dizaina autors Gints Kempels). To, kurš pēc žūrijas vērtējuma saņems ceļazīmi uz Milānu, vēl neatklāsim. Toties tagad paziņojam trīs laimīgos, kuru komentāri designblog.lv par finālistiem mūs uzrunāja īpaši. Tie ir Renāte, Zane Nebeta un Poga. Par balvu – an&angel bļodu – saņemšanu sazināsimies ar jums personīgi.

Iepazīsties ar darbiem zemāk vai arī dodies balsot uzreiz. Balsošana ir noslēgusies.

1.Kukuu 2 475x217 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

1. Bērnu mēbeļu kolekcija bird&berry –>

Bērnu mēbeļu zīmola KUKUU izveidotāji – praktizējoša arhitekte un dizainers – radīja kolekciju, kas tapusi pašu atvasēm dodot signālu, vecākiem to uztverot un kā profesionāļiem realizējot. Kolekcijas bird&berry pamatelementi ir stilizēts zars ar ogām, uz kura nolaižas putns. Slīpās līnijas atgādina, ka daba nedomā taisnos nogriežņos.
Dizaina autori: Aija Priede-Sietiņa un Daneks Sietiņš
Ražotājs: my place

———

2. Octagon 2 474x167 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

2. Drēbju pakaramais Octagon –>

Octagon – tā ir iespēja jau esošā interjerā ievietot nelielu, bet košu krāsas un formas akcentu. Šis drēbju pakaramais pieejams gan atsevišķās vienībās, gan komplektā (sešas kompozīcijās). Tādējādi vienā modulī iespējams kombinēt dažādas krāsas.
Dizaina autore: Kristina Podrug
Ražotājs: Design Group IN

———

3.AigarsMezdreijs 2 474x157 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

3. Žurnālgaldu sērija RONDO –>

Koncepcijas pamatā ir nepieciešamība noslēpt, piemēram, avīzes vai pultis, lai tās nemētātos un neradītu nekārtības iespaidu. Pagriežot rotējošās galdu virsmas, sānos atveras brīvs tilpums, kurā ievietot šīs lietas. Aizverot galdu ciet, tas saglabā eleganto apaļo formu. Žurnālu galdu sērija RONDO sastāv no divu izmēru un augstumu modeļiem.
Dizaina autors: Aigars Meždreijs
Ražotājs: FEIDI dizaina mēbeles

———

4.GintsKempels 2 474x153 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

4. Brīvdienu māja –>

Šī moduļu māja piemērota ģimenei, kurā ir divi pieaugušie un līdz trīs bērniem. Standarta bāzes modulis papildināms ar terases platformas, nojumes, viesu guļamistabas un pirtiņas moduļiem. Ēka atbilst visām pasīvās mājas prasībām – ir ekoloģiska un videi draudzīga, kā arī patērē maz resursu. Tā kā Skandināvija ir viens no galvenajiem plānotajiem noieta tirgiem, māja atbilst arī Norvēģijas auksto ziemu skarbajiem apstākļiem.
Dizaina autors: Gints Kempels
Ražotājs: WWL Houses

———

5.ArthurAnalts LedZeppelin 2 475x222 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

5. Kāpnes Stairway to Heaven –>

Trepes, kuru nosaukums aizgūts no Led Zeppelin slavenākās dziesmas Kāpnes uz debesīm, ir atbilde problēmsituācijai, kad ir vajadzība trepes novietot telpas stūrī tā, lai tās būtu stabilas. Šīs var atstutēt pret stūri (45o leņķī), likt stūrī (25 o leņķī) vai vienkārši atstutēt pret sienu. Trepju pakāpienu galos ir izgriezumi priekšmetu novietošanai, tā likvidējot vajadzību pēc nemitīgās augšā-lejā kāpelēšanu pēc kāda instrumenta.
Dizaina autors: Artūrs Analts

———

6.AkselsBruks 2 474x160 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

6. Griestu lampa –>

Lampa radīta gaisīga un dinamiska – kā asociācija ar pieneņu pūka. Izgatavota no organiskā stikla. Izstaro siltu gaismu.
Dizaina autors: Aksels Bruks

———

7.RaimondsCirulis 2 474x157 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

7. Glāzes Hollow Glass –>

Ja jums bārā ielej 50ml viskija vai ruma, vai nerodas sajūta, ka sēžat pie tukšas glāzes? Savukārt Hollow Glass glāze allaž šķiet pilna. Un klāt vēl atrakcija!
Dizaina autors: Raimonds Cīrulis

———

8.RIJADA 2 475x164 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

8. Plaukts Skonto –>

Kompakts plaukts, kas piemērots dažādu priekšmetu glabāšanai. Izgatavots no alumīnija loksnes, izmantojot lāzergriešanas un locīšanas tehnoloģiju. Pieskrūvējot pie sienas, konstrukcija iegūst stingrību.
Dizaina autors: RIJADA
Ražotājs: Skonto Plan

———

9.Flizes 2 474x188 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

9. Flīžu kolekcijas Bize, Mežš, Ezers –>

Bize – pin to, cik garu vēlies un kādā krāsā vēlies (piemēram, piena, sviesta, šokolādes vai balzama). Varbūt audzē savējo kopā ar šo! Tu droši vari aiz tās paraut – nevienam nesāpēs. Vēl divas kolekcijas – Mežs un Ezers. Šīm māla sienas flīzēm ar glancētu glazūru (izmērs 16×16cm) nepiemīt rūpnieciskais perfektums, bet ir manāmi cilvēka pirkstu nospiedumi.
Dizaina autors: Jānis Jurēvics
Ražotājs: Neandertile

———

10.IvarsUpmalis 2 475x189 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

10. Spēļu māja Vigvams –>
Spēļu māja, kas ir ātri saliekama un izjaucama, izmantojot klik-klik tipa savienošanu. Tādējādi konstrukcijā nav pielietotas skrūves vai citas stiprinājumu detaļas. Materiāls – mitrumizturīgs bērza saplāksnis. Apdare – beice uz lineļļas pernicas bāzes ar dabīgiem pigmentiem.
Dizaina autors: Ģirts Jurševskis
Ražotājs: Wendi Toys

———

11.Groobe 2 474x177 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

11. Mēbeļu kolekcija – konstruktors EQUUS

Atsperoties no kolekcijas sākuma punkta — koka buka kājiņām – izvēlēts kolekcijas nosaukums EQUUS, kas latīņu valodā nozīmē zirgs. Sērijā ietilpst dažāda garuma, augstuma, platuma soli, galdi, garderobes priekšmeti (pakaramais un priekšnama plaukts), steķi, plaukti, sēžamlādes. Nevienā no mēbeļu savienojuma vietām netiek izmantota līme vai skrūves. Tā vietā pielietota sentēvu metode — bezdelīgu astes salaiduma princips.
Dizaina autors: Armands Grūbe
Ražotājs: GROOBE

———

12.KristapsPriede 2 475x115 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

12. Universāls pudeļu aizbāznis Septin –>

Parastie korķi mēdz pazust. Dzerot no pudeles ar lielu kakliņu vai apgrūtinošos apstākļos (piemēram, skrienot vai braucot), ir iespēja aplieties un sasmērēties. Risinājums – atverams/aizverams aizbāznis (šobrīd koncepcija), kas paredzēts pudelēm un tetrapakām ar lielu kakliņa diametru. Produkts pilda gan aizbāšanas, gan ērtākas dzeršanas funkciju. Materiāls – neoprēns.
Dizaina autors: Kristaps Priede

———

13.Melgalve PAA bilde 2 474x171 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

13. Universāla dizaina vannasistabas stends Pielaikošanas kabīne –>

Pielaikošanas kabīne ir moduļveida viegli saliekams, transformējams, izjaucams un pārvietojams stends, ko eksponēt izstādēs un santehnikas salonos. Apmeklējot Pielaikošanas kabīni, katrs var uzmodelēt savu individuālo situāciju. Piemēram, cilvēkam ar kustību traucējumiem būs iespēja pielaikot izlietņu, podu, dažādu rokturu augstumus, izmēģināt vannā iekāpšanas krēsliņu utt. Šādi nosakot, kā labiekārtota vannasistaba būtu visērtākā, tālāk kopā ar interjeristu jau tiek projektēts iekārtojums konkrētajai telpai.
Dizaina autori: Ilze Melgalve, sadarbībā ar PAA vadītāju Pēteri Treici
Realizētājs: PAA

———

14.Mint 2 475x354 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

14. MINT drēbju pakaramais Stork un grozs –>

MINT drēbju pakaramo Stork raksturo klasiskas dizaina līnijas, lakoniska forma un gleznieciska koka faktūra. Piemērots ne vien virsdrēbju novietošanai priekšnamā, bet arī dekoratīvam mērķim – kā interjera akcents, piemēram, guļamistabā. Pieejamie materiāli – masīvkoks (osis vai riekstkoks) vai Abet lamināts astoņās MINT krāsās. Atbilstoši pielietojumam āķus iespējams ielocīt neredzamus vai atlocīt redzamus. MINT kolekcijas noskaņu papildinošs elements ir grozs, piemēram, sausu atkritumu vai veļas uzglabāšanai.
Dizaina autors: Jānis Rauza
Ražotājs: Rauzas Kompānija

———

15.Rosby 2 474x137 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

15. Sienu paneļu sistēma BARONS –>

Paneļu sistēma BARONS izgatavota no ozolkoka un ozola finierējuma plātnēm, kas apstrādāta ar Becker beicēm un poliuretāna laku. Maksimālais iespējamais augstums – trīs metri. Pildiņu vietās pēc lietotāja vēlmēm var iestrādāt dažāda veida mākslas darbus, tapetes, fotogrāfijas, audumu vai stiklu. Paneļu sistēma BARONS pieejama tumši brūnā, gaiši balinātā un zilganpelēkā tonī.
Dizaina autore: Andra Rācenāja
Ražotājs: ROSBYdesign

———

16.UnaStahovska 21 475x208 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

16. Virtuves flīžu sērija NUFS –>

Estētisks interjera papildinājums apvienots ar funkcionalitāti – flīzes divi vienā sienu aizsardzībai un dažādu priekšmetu ievietošanai. Sērija sastāv no piecām atšķirīgām flīzēm, kas gan funkcionē kā virtuves zonā ikdienā lietojamo objektu novietne, gan pilda vertikālās plaknes aizsargfunkciju. Flīzes izgatavotas no augstas viskozitātes plastmasas, kas ir izturīga un viegli kopjama .
Dizaina autore: Una Stahovska

———

17.BLOOM 2 474x157 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

17. Ķeblītis Bloom –>

Bloom ķeblītis ir izgatavots no liekti-līmēta saplākšņa bez jebkādas stiprināšanas furnitūras izmantošanas. Pateicoties īpašajai kāju formai, ir bijis iespējams samazināt materiāla biezumu līdz 6mm, nezaudējot izturību. Ķeblīšu virsmas forma atgādina ziedu. Tie ir sakraujami viens uz otra (ko ļauj koniskā forma). Bloom ir pieejams bērza, dižskābarža, riekstkoka un dažādu krāsu lamināta apdarēs, kā arī ar polsterētu sēdvirsmu.
Dizaina autors: Aldis Circenis
Ražotājs: Rīgas Krēslu fabrika, RIGA ChAIR™

———

18.Mellis 2 475x230 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

18. Ekspozīciju sistēma un mēbeļu koncepts TreeFrame

TreeFrame ir viegli saliekama un transformējama koka moduļu sistēma, kas ļauj ērti un ātri modelēt nepieciešamās konfigurācijas interjera mēbeļu aprīkojumu. Īpaši noderīga gadījumiem, kad svarīga ērta un bieža konfigurācijas maiņa vai bieža demontēšana (piemēram, izmantojot izstāžu stendā). Izmērus nosaka universāls algoritms, kas ļauj montēt plauktu un ekspozīciju konstrukcijas, iekļaujoties ¼ metra solī visās dimensijās. TreeFrame mēbeļu konstruktora montāžu par unikālu padara savienojums HugLock – viens klikšķis, kas saslēdz lietas ciešā apskāvienā (aizmirstot par sarežģītām instrukcijām un skrūvju kaudzēm).
Dizaina autors: Bruno Mellis
Realizētājs: Huglock

——–

19.IevaSala 2 474x157 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

19. Bērnu dizaina ragavas Žube –>

Ragaviņas domātas bērniem vecumā no 1 līdz 4 gadiem. To muguras un sēžamās daļas, kā arī sliedes un balsti katrs izgatavots no vienas detaļas (liekti līmēta bērza saplākšņa), proti, nesatur savienojuma vietas. Tas nodrošina gan papildu noturību/stiprību ragavu konstrukcijai, gan elegantu vizuālo kopskatu.
Dizaina autores: Ieva Sala un Laura Baumane
Ražotājs: Brambling

———

20.dizainakresli 2 475x353 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

20. Krēsls ZESTY –>

Sadarbojoties ar zviedru dizaineriem, tika radīts praktisks un labi sabalansēts krēsls, kas izceļ labākās liekta saplākšņa īpašības, proti, ar minimālu materiālu daudzumu tiek panākts maksimāls komforts un moderns izskats. Daudzfunkcionālais ZESTY izceļas ar oriģinālo kāju rāmi un slaido profilu.
Dizaina autori: Henrik Kjellberg un Jon Lindström
Ražotājs: Dizainakresli.lv

——–

21.IngridaSmilskalna 2 474x535 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

21. Pakaramo kolekcija Uzliec –>

Pakaramo dizaina pamatā ir bērnības atmiņas, vērojumi un atziņa, ka labs darbs labu dara darītāju, liekot vectēva darināto grābekļa zaru ritmam pārtapt idejā par interjera priekšmetu. Priekšmetu grupa Uzliec izgatavota no ekoloģiska materiāla – bērza saplākšņa, ražošanas procesā neradot materiāla atlikuma zudumus.
Dizaina autori: Ingrīda Smilškalna, Vilnis Jasūns
Izgatavotājs: Vilnis Jasūns

———

23.DaimondsPucko 2 474x146 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

22. Ugunskura vieta CTG-XL –>

Mobila ugunskura vieta, kas atrisina daudziem aktuālo problēmu – kā lai iekur ugunskuru, nesabojājot un nepārbūvējot vidi, kur tas darīts? 
Materiāls – 3mm biezs tērauds, griezts ar lāzeri, liekts, metināts, slīpēts, krāsots.
Izmērs – 97cm diametrā (ir arī 70cm versija).
Dizaina autors: Daimonds Pučko
Ražotājs: CONTVING

———

24.RenoLazdins 2 474x157 DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam

23. Virtuves mēbeļu sērija R50 –>

Virtuves mēbeļu sērijas R50 dizains netieši sasaucās ar pagājušā gadsimta vidū ražotiem mēbeļu dizaina elementiem. Šī moduļu sistēma ļauj izveidot dažādus virtuves plānojumus. Skapji veidoti no masīva ozolkoka un finierētām daļām. Materiālu izvēle: Amerikas ozols, jebkuras krāsas Corian, rūdīts stikls, diožu apgaismojums.
Dizaina autors: Reno Lazdiņš
Ražotājs: ABvirtuves

———

–> doties uz balsošanu –>

Tagi: , , ,

73 komentāri rakstam “DEKO Gada balva 2011 / 23 finālisti tavam vērtējumam”

 1. Santa saka:

  Kopumā priecē tik dažādu produktu piedāvājums un risinājums.
  Darbi izstrādāti estētiski un problēmas risinoši, tomēr ja tos vērtē no patērētāju puses, tad veiksmīgākā ir žurnālgaldu sērija RONDO, kurai ir reāls pielietojums. Tāds galdiņš ir gan vajadzīgs, gan dizainisks, gan nav šaubu par to, ka viss funkcionēs un neradīs papildus problēmas, jo, piem., MINT drēbju pakaramais Stork rada šaubas par to,vai būs viegli pakārt apģērbu, nekam nesaķeroties. Arī bērnu dizaina ragavām Žube ir tikai lielisks ektētiskais izskats, bet īsti nepieciešamība pēc tādām nav. Savukārt RONDO palīdz īstenot cilvēku vēlmi pēc tīra interjera (pultis, žurnālus un visus sīkumus paslēpjot, bet visu ir ērti izņemt, ja tas ir nepieciešams)kā to attēlo katalogi un žurnāli.

 2. Jorg Anderssen saka:

  I’m from Sweden, voted for weekend house (Brivdienu maja) with number 4.
  Stylish and modern design, warm and nice.

 3. Retorisks jautājums 2 saka:

  Ja jau tā māja ir tik burvīga un neparasta, tad kāpēc tās nav te: http://www.latarh.lv/skate_2011?

 4. Atbilde uz “Retorisks jautājums” -
  Nākamā gada skatē būs (un ne tik tur vien)! :)

  Jaukas brīvdienas vēlot,
  Gints.

 5. kristaps saka:

  peedeejos gados piedaliijies shinii konkursaa vairs neesmu, pirms tam kaadas 3 reizes. laikam punktu pielika peedeejaa, kad mans darbs bija izlikts ar citu vaardu!!!! plus paverojot peedeejos gados konkursa rezultaatus, naakaas secinaat (ne par visaam reizeem iet runa, un ne par visiem uzvareetaajiem), ka kautkas nav kaartiibaa ar darbu veerteeshanu! manupraat buutu jaapamaina komisija! neesmu gan lietas kursaa kas tur notiek shobriid, vai balso tikai cilveeki internetaa!?! viena no peedeejaam laitaam kas aizkjeerusies atminjaa, ir vienas meitenes darbs – dekoratiivie vadi. cepuri nost idejai un zhuurijai ka to prata noveerteet, bet kaa var atziniigi noveerteet koka galjas klapeejamo aamuriiti kas maksaa 37Ls??? WTF?! tas man nav skaidrs! vai tieshaam latvijas dizaineri grib sevi paraadiit kaa kautko tik ekskluziivu, kas iisteniibaa ir feiks?!
  shobriid skatoties uz shii gada darbiem, nav iisti skaidrs ko starp dizainu dara arhitektuuras projekts??? tieshaam deko saaks veerteet arii arhitektuuru, iejaucot to vienaa katlaa ar pakaramajiem, plauktiem un beernu ragavinjaam!!????

 6. Gatis saka:

  Kristap, vai neliekas, ka modulju maaja, ja taa tiek razhota ruupnieciski ruupnicaa – taatad vinjas dizains ir pilniibaa atbilstoshs tam, lai piedaliitos “Ruupnieciskaa dizaina” konkursaa?
  :)

  Nevajag teelot tipisko latvieti un kaadam saakt likt virsuu savas negaacijas, tikai taapeec ka tavs viedoklis nesakriit ar citu domaam!

  Malacis, Gints – lai vinjam tiek arii mana balss!

 7. Agnese saka:

  Pirmajā mirklī visai dīvaina šķita milzu atzinība brīvdienu mājai.
  Taču ātri nopratu, ka publikas balsojums veidojas balstoties idejā “es tādu lietu gribētu sev!”

  Un kurš latvietis nesapņo par idilliskām brīvdienām dabas klēpī, un vēl jo labāk savā dārziņā, savā mājiņā, un pie sava ugunskuriņa. Tas taču ir saprotams, ka ne jau dizainīgas flīzes un ragavas ir primārās vēlmju sarakstā, lai gan, manuprāt, būtu pelnījušas augstāko atzinību.
  Iesaku nākamgad veidot produktu kategorijas, jo visai neadekvāti ir salīdzināt arhitektūru, rūpniecisko dizainu un interjera vizualizācijas.

 8. Gunča saka:

  Kā var māju pielīdzināt pārejām lietām?
  Vienīgais, ko atliek secināt, ir tas, ka šo būdu, kuru par māju nevar nosaukt, neņem neviens pretī. Tāpēc arī atradusies starp bērnu ragavām. Vismaz šajā kategorijā viņa kaut ko varētu arī iegūt, vai ne?
  Un pat šeit, par māju balso tikai tāpēc tik daudz, ka neviens nav aizdoājies, kā tādā “suņu būda” varētu nebūt ērta. Es tai mājai nesaskatu neko, izņemot dizainu un terasi.
  Un nevajag te Latvijā ienest apsurdu informāciju par Skandināvu cetlniecību. Skandināvija un vagontipa māja. Kātad! Skandināvijā noiets ir daudzstāvu masīvkoka mājām, nevis dzīve vagonos.
  Kā arī modulis ir nosacīts termins un tikai neloģiskās terminoloģijas dēļ ietilpst rūpnieciskajā sektorā.

 9. Inga saka:

  Virtuve man ir gluži kā cita planēta, kur vienmēr viss izskatās kā sprādziens trauku veikalā un mēs nevaram atrast kompromisu cīņā par kārtību, tādēļ ar visām četrām esmu par virtuves flīžu sēriju NUFS. Man patīk, ka NUFS ir ne tikai vizuāli ļoti pievilcīgs produkts, bet arī reāli praktisks, tāds, kuru savās mājās varētu gribēt katrs. Šīm flīzēm varētu pat piešķirt miera prēmiju, jo gan jau mājās izgaistu arī sīkie strīdi par mūžīgajām trauku lupatām, kas nomestas ne tur kur vajag, un citiem kaitinošiem sīkumiem. :)

 10. Pēteris saka:

  ka tik Gunča nav ēvelējis Žubi??? :))

 11. Gunča saka:

  Vai tik Pētera pēdejā klase nav bijusi septītā? :)

 12. Dace saka:

  Gunča laikam cenšās tik ļoti lai saņemtu apsolīto bļodiņu, kā labākās komentāra “pērles” autors?
  Bet ja godīgi, tad smieklīgi ir nolikt citu darbus, cenšoties salīdzināt tieši brīvdienu māju un ragavas, kas liek aizdomāties par to, ka Gunča ir ieinteresētā puse ragavu izstādītājiem.
  Tajā pat laikā, pats cien. Gunča arī apgalvoja, ka tai mājai “izņemot dizainu un terasi…” – tādejādi atzīstot to, ka mājai dizains ir!
  Nu, smuki!
  Varbūt Gunča padižosies ar saviem darbiem un parādīs ko pats ir paveicis, lai arī mēs varam aplūkot?
  :)

 13. kristaps saka:

  tipisks latvietis? haa es tuvu neesmu tipiskam latvietim! es te nenolieku ne viena darbu kaa taadu, jaa taa majaa ir simpaatiska un nedaudz liidziigaa stilaa pats sev kautko taisu laikos! es runaaju par konkursu, nesakaartotu konkursu! tieshi taa, ja taisa dizaina konkursu, tam ir jaabuut sadaliitam pa kategorijaam, lai arhitekti savus darbus neliek, piemeeram, pie meebeleem. savaadaak zem “ruupnieciskais dizains” driiz buus pilniigs haoss

 14. kristaps saka:

  bet ja mees runaajam par pashu maaju, tas nav nekas jauns, nekas orgjinaals, redzeetas liidziigas ir neskaitaamas reizes, jau cik gadus atpakalj. vizuaali pievilciiga vinja protams ir, kautgan kopumaa ne vairaakuma latvieshu gaumee!

 15. [...] jūnija DEKO. Nākamreiz tiekamies jau 13. jūnija pievakarē ielveikalā Pērle. Tur sveiksim DEKO Gada balvas dizainā uzvarētājus un rīkosim jau trešo diskusiju – šoreiz par to, kā reklamēt (un pārdot) [...]

 16. [...] / 0 Comments No gandrīz 100 pretendentiem CONTVING ugunskurs iekļuva 23 finālistu pulkā!  http://www.designblog.lv/2012/04/16/deko-gada-balva-2011/ Interneta balsojumā finišējām godpilnajā 5 vietā ar 233 atbalsta punktiem! Uraaaaa :) [...]

 17. [...] Incisaka: 2012. gada 17. aprīlis 10:39 [...]

 18. MrK saka:

  Tā neko unikalitāte….

 19. Vendo que estes tipos de cachorro pode ser diggers, é inteligente para confirmar a circunferência em sua propriedade, por vezes, para verificar o seu amigo de quatro patas não é a criação de seu próprio percurso livre pausa.
  tênis vans verde http://www.freicaneca.com/expowebBr/vans.html

 20. Estar familiarizado com variações exclusivas de configuração e selecionar a melhor opção apenas um para a casa.
  tenis feminino mizuno http://www.tekoa-aprendizagem.com.br/feifrepBr/mizuno.html

 21. comprar vans saka:

  Gatos que comem alimentos secos são frequentemente antigos e se sentir muito mal, às 9 ou 10.
  comprar vans http://www.rendasipiranga.com.br/pelmenBr/vans.html

 22. A ação mais importante a tomar para manter seus pisos de madeira gap-livre será para regular os níveis de umidade.
  tenis mizuno barato http://www.paraisodaserra.com.br/sheetsBrazil/mizuno.html

Atbildēt

You must be logged in to post a comment.

© 2009-2019 designblog.lv / dzinējs: WordPress / hosted on: HIP