DesignBlog
DesignBlog RSS Feed

Lietuvas dizaina pārgājiens

14. septembris, 2011. Autors: designBlog

dizaina pargajiens Lietuvas dizaina pārgājiens

Sestdien, 17. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Rīgā pārgājienā no Lietuvas viesojas virkne dažādu dizaineru. Turklāt viņi ierodas ar saviem darbiem, kurus varēs apskatīt un arī iegādāties! Tas viss notiks Audēju ielā 15, Coffee-Inn kafejnīcas telpās. Tur redzēsiet dažādus dizaina objektus, rotas, apģērbus un aksesuārus.

sltn 150x150 Lietuvas dizaina pārgājiensCoffee inn 150x150 Lietuvas dizaina pārgājienskucta2 150x150 Lietuvas dizaina pārgājienssemkaauskarcrop 11 150x150 Lietuvas dizaina pārgājiensSakok3 150x150 Lietuvas dizaina pārgājienslemuse1 150x150 Lietuvas dizaina pārgājiensOkiikO 150x150 Lietuvas dizaina pārgājienszlipl2 150x150 Lietuvas dizaina pārgājiensDizaino zygis plakatas LTfinal 150x150 Lietuvas dizaina pārgājiens

Sākot no plkst. 12:00 darboties dizaina tirdziņš, kurā piedalīsies 11 individuāli autori un dizaina studijas, iepazīstinās ar autordarbiem un, visi kas sapņo nokļūt zilajos ekrānos, varēs piedalīties Facebureau organizētajā atlasē.

Parasti vairumu šo darbu var iegādāties tikai Viļņā, vai internetā. Pateicoties šim pārgājienam to tagad varēs izdarīt Rīgā! Bez tam satikt, aprunāties ar autoriem varētu būt tīri interesanti – espējams, ka tā var nejauši izveidoties kas interesants!

Dizaina pārgājienā piedalās:
1. LeMuse – apģērbi priekš mūzām. Silti un ērti, kā kokons, džemperi, pie jebkādām formām piegulošas kleitas.
2. SAKO BOOKS. Jurgas Sako rokdarbi, piezīmju un skiču grāmatiņas
3. ZLIPL – ziņu izplatīšana. Lietuvā jau esam izlaiduši otro žurnāla nummuru NEW WORK 2.
4. Urtė Karalaitė. Karaliskas rotaslietas no pārstrādāta audekla, kuru radīšanu iedvesmoja teātra kostīmu noslēpumi un ilūzijas. Spīdīgs papīrs kļūst par dārgakmeņiem, bet saplīsis audums – par maigāko zīdu.5.    Bike is Rave (Milli Illim) - Rotaslietas riteņbraucējiem.
6. Denis Kuchta Prezentēs jauno krekliņu kolekciju
7. OkiikO Duo – Oki [Laura] & Iko [Eivaras] Aksesuāri
8. Hairy Sock (Rūta Kiškytė) Hairy Sock ir Rūtas Kiškytes rotaslietu zīmols. Viņai ir bakalaura grāds scenogrāfijā un drīzumā pabeigs vizuālās komunikācijas maģistra studijas; ir srādājusi Parīzes modes namā “Bless”. Apvienodama šo pieredzi, viņa rada jaunas un maz vietas aizņemošas lietas, kas ir domātas nēsāšanai ikdienā.
9. Cofee-Inn mantas – iedvesmotiem radīt.
10. Vienasdu -  Radošais kultūr-kolektīvs.
11. Mantu viesnīca Te Jūs gaidīs visīstākie palaidņi -  lielie- un daudzacaine krāsainie Lomography foroaparāti; nepacietīgi drūzmēsies vēl krāsainākie, ūdensdrošie un tumsā spīdošie Too late pulksteņi un citas interesantas manas. Visām pieminētajām mantām – 25% atlaide.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

2 komentāri rakstam “Lietuvas dizaina pārgājiens”

  1. Anda B. saka:

    Interesanti jau interesanti. Un interesanti, kāpēc tieši tur? : )

  2. designBlog saka:

    CoffeeInn arī nākot no Lietuvas. Mēģināsim sadabūt bildes, lai tie, kas nebija ar var palūkot.

Atbildēt

You must be logged in to post a comment.

© 2009-2018 designblog.lv / dzinējs: WordPress / hosted on: HIP