DesignBlog
DesignBlog RSS Feed

LMA DIZAINA DIPLOMANDU DIENAS 2011

30. maijs, 2011. Autors: designBlog

“Dizains un emocijas 2011″ 02.06. – 03.07., Latvijas  Mākslas  akadēmija, Kalpaka bulvāris 13, Rīga. Atklāšana 2.jūnijā plkst 18.00. Izstāde, radošā darbnīca, diplomandu prezentācijas, labās prakses un sadarbības diena, peča kuča.

Latvijas Mākslas akadēmiju šogad absolvē 30 jauni dizaineri, kuri ar dizaina diplomdarbiem pauž savu attieksmi un emocijas. Jau piekto gadu DIZAINA DIPLOMANDU DIENĀS notiks Dizaina nodaļas bakalaura un maģistra diplomdarbu izstāde, radošā darbnīca, studentu prezentācijas, labās prakses un sadarbības diena, kā arī dizaina pedagogu tālākizglītības programmas pirmais izlaidums.
LMA Dizaina Diplomandu dienas 2011 ir iespēja iepazīties un sākt sadarbību jaunajiem Latvijas dizaineriem, radošiem uzņēmējiem un dizaina lietotājiem. Emocionāls dizains mūs var ietekmēt pozitīvi, likt justies labi, gūt iedvesmu, veselību, enerģiju un spēku. Dizains ir kļuvis par daļu no mūsu dzīvesveida un  dzīves kvalitātes.

EMOCIJAS ir lipīgas. Ikdienā emociju klātbūtne lielākoties izpaužas neuzkrītoši, veidojot daļu no mēmā savstarpējās saziņas procesa, kas noris ikreiz, kad mēs tiekamies ar dizaina objektiem un konceptiem.
DDD 2011 piedāvā veselīgu emociju apmaiņu un provocē radošu attieksmi mazu un lielu problēmu risināšanā, lai veidotu un pielietotu labu dizainu. Mēs ticam, ka dizains ir ne tikai skaista forma un funkcija lietotājam, bet tas ir arī domāšanas veids, kas sniedz iespēju uzņēmējam atklāt savas mērķauditorijas vajadzības, vēlmes un sapņus. Iekārojams dizains uzlabo Latvijas uzņēmumu konkurētspēju vietējā un starptautiskajā tirgū.

Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas diplomdarbos pārmaiņas turpinās – dizainers nav vairs tikai jaunu produktu radītājs. Blakus materiālajam dizainam stājas nemateriālais – pakalpojumi, stratēģijas, scenāriji. Palielinās dizainera atbildība, mēs piedalāmies ētiskos, sociālos, ilgtspējīgos un ar identitāti un emocijām saistītos procesos.

vairāl: www.designlv.lv

Tagi: , , , , ,

Viens komentārs rakstam “LMA DIZAINA DIPLOMANDU DIENAS 2011”

  1. [...] Ribickis un Aleksandrs Naumovs. Līguma parakstīšana notiks Latvijas Mākslas akadēmijā pirms LMA Dizaina diplomandu dienas 2011 «Dizains un emocijas» izstādes atklāšanas pasākuma, kas paredzēts [...]

Atbildēt

You must be logged in to post a comment.

© 2009-2019 designblog.lv / dzinējs: WordPress / hosted on: HIP