DesignBlog
DesignBlog RSS Feed

Dzimšanas diena

12. aprīlis, 2011. Autors: designBlog

all gifts Dzimšanas diena

Šodien designblog.lv ir tieši 769 dienas vecs. Tas ir tieši 2 gadi, mēnesis un dažas dienas, ja rēķina no brīža, kad tapis pirmais raksts. Mums liels prieks, ka vēl joprojām mūs lasāt un sekojat tam, ko sakām twiterī, un pagaidām jūsu skaits tikai turpina pieaugt. Reiz pēc kādas kārtējās balvas apaļajam sekotājam kāda lasītāja norādīja, ka parasti pie balvām tiek tikai tie, kuri tikko sākuši sekot, vai arī tie, kuriem veicas konkursos (un viņai, protams, nekad neveicoties). Šis tad nu šķita īstais brīdis, lai nedaudz iepriecinātu tos, kuri vienkārši mūs lasa – šoreiz iespējas visiem vienādas un arī balvu ir krietni vairāk.

Vispirms jāsaka paldies draugiem, kas piešķīra dāvanas. Vispirms tas ir Baltijas komiksu žurnāls Š!, kas ir lielā KUŠ! žurnāla mazā versija. Tajā blakus ārzemju komiksu autoriem ir virkne latviešu autoru (vai arī otrādi). Tās ir gandrīz 100 lapaspuses ar komiksiem. Tādi žurnāli, ko izspēlēt, mums ir veseli 3. Vairāk par komiksiem www.komikss.lv.

kush komiksi Dzimšanas diena

Otra balva ir Paula Ardena grāmata ‘Lai ko tu domā, domā citādi’, kas nesen iznākusi arī latviski apgādā Zvaigzne ABC. Tā noteikti patiks tiem, kas kaut reizi ir apzināti domājuši. Grāmata sastāv no asprātīgām ilustrācijām un arī nelielu situāciju aprakstiem. To lasot, sajūta ir līdzīga kā izvest savu prātu pastaigāties pa parku. Labā nozīmē, protams.

Paul Arden gramata Dzimšanas diena

Trešā balva ir krutais RĪ-GA T-krekls, kuru veidojuši jaunieši no Asketic.

Riga T shirts Dzimšanas diena

Protams, ka visas šīs lietas var arī iegādāties par naudu. Tādēļ jo liels prieks un paldies kuš!, Zvaigzne ABC un Riga Shirts, kas visu šo ir gatavi dāvināt.

Ak jā. Kas tad jādara lai tiktu pie kādas no balvām? Pavisam vienkārši – lai tiktu pie jaunā š!, jums no šodienas līdz 13. aprīlim plkst 14.00 (tas ir rīt) twitterī vienkārši jāpiemin @designblog_lv. Priecāsimies dzirdēt ko labu par dizainu, par mums, jums vai jebko. Šoreiz arī nav obligāti kādam jāseko. Kā jau minējām, izspēlēsim veselus 3 žurnālus.

Par to, kā tikt pie Paula Ardena grāmatas 2 eksemplāriem un vienu Rīgas T-krekla, paziņosim rīt (trešdien). Tas nebūs pārāk sarežģītāk : )

PAPILDINĀTS: Balvu dalīšanas pirmā kārta noslēgusies. Arī pārējās balvas iegūt nav diez ko sarežģīti – līdz 20. aprīlim jāaizpilda anketa, kurā jānovērtē DesignBlog un jāiesaka ko vēlies lai uzlabojam. Tas arī viss. Beigās izlozēsim 2 grāmatas un lielisko kreklu!

Priekā!

Tagi: , , , , ,

4 komentāri rakstam “Dzimšanas diena”

 1. designBlog saka:

  Lūk pirmā dāvināšanas daļa noslēgusies un laimīgie uzvarētāji ir: @lauraturlaja @maarf @AnnijaVitola. Pakaļ dāvanām var doties uz Antonijas 22 jauno ZoFA ateljē (kuriem arī liels paldies par atbalstu : ).

  Šodienas laikā tad paziņosim kā var tikt pie grāmatām un Riga Shirt!

 2. elina saka:

  nu ta nāks beidzot pakaļ vai kā? saņemās ļaudis, saņemās! :)

 3. Kristaps saka:

  Kur var iegādāties RĪGA kreklus????

 4. designblog saka:

  šeit viss rakstīts: http://rigashirts.com

Atbildēt

You must be logged in to post a comment.

© 2009-2019 designblog.lv / dzinējs: WordPress / hosted on: HIP