DesignBlog
DesignBlog RSS Feed

Design Lab’11 konkurss produktu dizaina studentiem

16. marts, 2011. Autors: designBlog

Arī šogad Electrolux Design Lab 2011 aicina industriālā dizaina studentus radīt mājsaimniecības ierīces, kas atspoguļo inteliģentu mobilitāti. Studentiem līdz
1. maijam jāizstrādā nākotnes dizaina koncepcijas mājsaimniecības ierīcēm, kas mainīs to, kā cilvēki gatavos un uzglabās ēdienu, uzkops un mazgās traukus gan mājās, gan ārpus tām. Pagājušajā gadā pirmo reizi konkursā piedalījās arī latviešu studenti (lūk darbi iekš designblog.lv). Jācer, ka šogad jauniešiem izdosies tikt tālāk (noteikti rekomendējam padomāt ne tikai par ideju, bet arī par noformējumu, kur varbūt var līdzēt arī grafikas dizaineri..). Lai vai kā, balvas ir iespaidīgas – 6 mēnešu apmaksāta prakse un 5000 eiro, tā kā ir vērts pacensties.

Konkurss Design Lab notiek jau devīto gadu un šoreiz studenti tiek aicināti radīt dizaina koncepcijas, kas, izmantojot esošās tehnoloģijas, lietotājiem piedāvās personalizētus un iedvesmojošus risinājums. Turklāt koncepcijai jāsaskan ar Electrolux vēsturisko mantojumu, atspoguļojot skandināvu dizaina vērtības – draudzīgums videi, funkcionalitāte un vienkāršība līnijās un formās.

designlab11 Logo Large 1024x723 475x335 Design Lab11 konkurss produktu dizaina studentiem

Konkursa fināls notiks 2011. gada rudenī, kad astoņi finālisti tiksies kādā Eiropas pilsētā, kur dizaina ekspertu žūrijai prezentēs savas idejas. Žūrija novērtēs finālistu darbu atbilstību konkursa kritērijiem un apbalvos pirmās vietas ieguvēju ar sešu mēnešu apmaksātu prakses vietu Electrolux pasaules dizaina centrā un 5000 eiro. Otrās vietas ieguvējs saņems 3 000 eiro, savukārt trešās – 2 000 eiro. Darbi jāiesniedz Electrolux Design Lab mājaslapā www.electrolux.com/designlab līdz 2011. gada 1. maijam.

Pagājušajā gadā pirmo reizi pasaules mēroga elektroierīču un sadzīves tehnikas dizaina konkursa Design Lab vēsturē piedalījās arī 15 Latvijas industriālā dizaina studenti, kas iesniedza savu skatījumu un idejas par to, kā nākotnē attīstīsies sadzīves ierīču dizains. Kopumā pagājušajā gadā Design Lab saņēma 1 300 pieteikumus no visas pasaules.

Papildus informācija: www.electroluxdesignlab.com

Tagi: , , ,

3 komentāri rakstam “Design Lab’11 konkurss produktu dizaina studentiem”

  1. Anonīms saka:

    ja šis raksts ir tikai industriālā dizaina studentiem, tad pilnīgi bezjēdzīgi, jo viņi to jav zin, visi 15 kas studē akadēmijā.

  2. designBlog saka:

    nu ne visi industriālie dizianeri studē Latvijā : )

  3. Vivus saka:

    Vai šim konkursam ir arī turpinājums, vai tas bija vienreizējs pasākums ?

Atbildēt

You must be logged in to post a comment.

© 2009-2018 designblog.lv / dzinējs: WordPress / hosted on: HIP