DesignBlog
DesignBlog RSS Feed

Eike König lekcija Rīgā – From Hort to Heart (+konkurss!)

24. februāris, 2011. Autors: designBlog

eike konig hort 475x235 Eike König lekcija Rīgā – From Hort to Heart (+konkurss!)

Jau rīt 25. februārī 18:30 viesnīcā Albert Hotel (Dzirnavu ielā 33) pēc Latvian Art Directors Club (LADC) ielūguma, lekciju „From hort to heart” lasīs izcilais Vācijas grafiskais dizaineris Eike König. Kādēļ viņš ir izcils un kā tikt pie brīvbiļetes?

Kādēļ Eike tiek dēvēts par izcilu? Labi, viņš ir izveidojis aģentūru Hort (www.hort.org.uk) un strādā ar tādiem klientiem kā Nike, Volkswagen, Mercedes Benz, Wallpaper, New York Times, Spiegel, Business Week, Microsoft Zune, grupu Booka Shade un virkni citiem. Tomēr arī ne klientu saraksts padara Hort par nozīmīgu dizaina studiju – tā ir darbu pārsteidzošā kvalitāte un attieksme (tieši pārsteigums, ka interesantas lietas labprāt pērk arī lieli un nopietni klienti). Hort pirmsākumi meklējami jau 1994. gadā tomēr vēljoprojām viņiem izdodas neiesūnot un radīt darbus, kas balancē starp nenopietnu spēlēšanos, profesionalitāti un jaunu horizontu iekarošanu.

Protams, ka pirmā doma bija sarīkot ar Eiki 10+10 interviju, taču jo vairāk par viņiem uzzinām, jo mazāk ir jautājumu – viss tur ir skaidrs – cilvēks vienkārši izbauda to ko dara. Vislabāk par to, šķiet, var uzzināt apskatot šo video interviju:

Dalība Eike König lekcijā LADC biedriem bez maksas, savukārt ne-biedriem iespējams iegādāties biļetes – Ls 50+PVN (juridiskām personām) un/vai Ls 20+PVN (fiziskām personām). Tomēr sadarbībā ar LADC piedāvājam vienam veiksminiekam tikt pie biļetes par brīvu! Lūk kas jādara:

1) Līdz piektdienas (25.02) plkst. 12:00 jāretvīto sekojoša ziņa: “Piektdien 18:30 gribu doties uz HORT lekciju par brīvu! http://www.designblog.lv/?p=4156
2) izlozes laikā jāseko @designblog_lv

Par lekciju varat uzzināt LADC mājas lapā. Izlozes rezultātus paziņosim piektdien starp divpadsmitiem un vieniem. Noteikti iesakām papētīt arī Hort web lapu un darbus: www.hort.org.uk

Tagi: , , , , ,

3 komentāri rakstam “Eike König lekcija Rīgā – From Hort to Heart (+konkurss!)”

  1. designBlog saka:

    Starpcitu, pagaidām ir aizomas, ka sarīkosim arī interviju ar Eiki. Tā kā varat iesūtīt arī jautājumus (tiem, kas jau tagad zina, ka kautrēsies tos uzdot rīt : )

  2. [...] This post was mentioned on Twitter by Beāte, Krista Vasiļjeva, Laura Cimža, Alise Semjonova, Linda Fridrihsone and others. Linda Fridrihsone said: Piektdien 18:30 gribu doties uz HORT lekciju par brīvu! http://www.designblog.lv/?p=4156 (via @designBlog_lv) [...]

  3. designBlog saka:

    Konkurss noslēdzies! Pie brīvbiļetes tiek http://twitter.com/kuntii Paldies visiem, kas piedalījās!

Atbildēt

You must be logged in to post a comment.

© 2009-2019 designblog.lv / dzinējs: WordPress / hosted on: HIP