DesignBlog
DesignBlog RSS Feed

Jaunums – sadaļa SKOLAS

27. janvāris, 2011. Autors: designBlog

kur macities dizainu Jaunums – sadaļa SKOLAS

Ja esi nolēmis kļūt par dizaineri, tad procesu var paātrināt, apgūstot dizainu kādā skolā. Latvijas piedāvājums ir ļoti ierobežots (īpaši grafiskajā vai interaktīvajā dizainā), bet ārvalstu skolas nav nemaz tik viegli atrodamas, jo jāzina jau, kur un ko meklēt. Turklāt pēc skolas weba ir diezgan grūti saprast, kā tur īsti ir.
Tādēļ izveidojam sadaļu SKOLAS (kas atrodama augšā zem designblog logotipa), kur būs nelieli apraksti par skolām, kurās var studēt dizainu, no cilvēkiem, kas tur studē vai studējuši iepriekš. Pārsvarā informēsim par tuvējām Eiropas skolām un noteikti ne tikai par grafisko dizainu. Iesākam ar Kristu Dārziņu (www.krists.com) un skolu Birmingham Institute Of Art & Design, kas atrodas UK (paldies Kristam un pārējiem, kas labprāt dalās ar savu pieredzi!).

Tagi:

2 komentāri rakstam “Jaunums – sadaļa SKOLAS”

  1. designBlog saka:

    Lai arī komentāros cilvēki ir diezgan mazaktīvi, sadaļa ir ir baigais hīts – saņemam epastus, ka esot noderīga un cilvēki piesakās paši! Bet ja pamanījāt, tad ir pāris jaunumi. Pirmkārt aptaujājam arī dažus, kas nav latvieši (piem. par skolu École Nationale Superieur des Beaux-Arts Lionā un tagad vēl būs par skolu Berlīnē drīz).
    Otrkārt: tā kā jaunumus par skolām neliekam pirmajā lapā, tad grūtāk izsekot kas tur jauns. Līdz ar to tagad jaunākie apraksti parādās arī bloga labajā malā zem ’seko twitterī’. Tur varēs atrast pēdējos 3 aprakstus!
    Katrā ziņā prieks, ka tik daudzi latvieši, kā izrādās, mācās ārpusē. To noteikti var izmantot, piemēram, uzdodot viņiem arī jautājumus, ja nu kas interesē vairāk..

  2. Komentētājs saka:

    rav.lv ;)

Atbildēt

You must be logged in to post a comment.

© 2009-2019 designblog.lv / dzinējs: WordPress / hosted on: HIP