DesignBlog
DesignBlog RSS Feed

Latvijas Dabas muzejs izsludina metu konkursu ekspozīcijai Cilvēks un vide

11. decembris, 2009. Autors: designBlog

dabas muzejs Latvijas Dabas muzejs izsludina metu konkursu ekspozīcijai Cilvēks un vide

Latvijas Dabas muzejs (LDM) ar Norvēģijas divpusējā finanšu instrumenta atbalstu īsteno projektu Vides izglītības programmu izstrāde un zaļās skolas īstenošana LDM.
Projekta ietvaros muzejs atkārtoti izsludina metu konkursu ekspozīcijai Cilvēks un vide. Konkursa mērķis — izveidot mūsdienīgu un interaktīvu ekspozīciju, kura stāstītu par nozīmīgākajiem ekoloģijas un vides aizsardzības jautājumiem, kā arī rosinātu apmeklētājus uz vidi saudzējošu rīcību ikdienā. Ar metu konkursa uzvarētāju tiks slēgts līgums par mākslinieciskā un tehniskā projekta izstrādi 5000 LVL vērtībā. Vairāk iekš A4D.

Tagi: , , , , , ,

3 komentāri rakstam “Latvijas Dabas muzejs izsludina metu konkursu ekspozīcijai Cilvēks un vide”

  1. designBlog saka:

    sazinājāmies ar Dabas muzeju, lai uzzinātu cik tas viss ir nopietni un mums teica, ka konkurs tiek rīkots atkārtoti, jo: ‘Atkartoti konkurss tika izsludinats, jo neviens no iepriekspiedavatajiem variantiem neatbilda izsludinatajam nolikumam, ka ari musu velmem, tapec konkurss beidzas bez rezultatiem..’.

  2. Pancho saka:

    Me gusta este mes ya que me dan vacaciones desde el deda 1 al 31.El turrf3n a1como no me lo pasen por un pasa pure9s mal !La lotereda me ennacta; no juego nada me1s que en navidad y por obligacif3n; pero este af1o me va a tocar 1 millf3n de Euros por de9cimo.Saludos jio, te regalare9 una papelina.

  3. Gessika saka:

    jajajajaa, puede ser que todo funcione al reve9s, el unisrevo anda derecho o torcido, dentro o fuera de las convenciones para alante o para atre1s, sf3lo tenemos las palabras de gueda :razz::razz:sed, mareda tiene un hijo que se llamare1, mmmm bfjesusito? txus, el que a veces pierde la cabeza bueno sirenita (y contestada). besito.

Atbildēt

You must be logged in to post a comment.

© 2009-2019 designblog.lv / dzinējs: WordPress / hosted on: HIP